VibracniDesky.cz / O společnosti

O společnosti


Naše společnost zabezpečuje prodej servis a pronájem produktů uvedených na této webové stránce. TEKPAC (dříve MASALTA) jako ověřená a etablovaná značka nabízí ucelený sortiment  produktů vibrační techniky od malých spolehlivých jednosměrných vibračních desek, reverzní těžší vibrační desky, vibrační pěchy a dále také odstředivé čerpadla, frézy na beton, řezačky spár, lámačky cihel a ostatní příslušenství vč. náhradních dílů na veškerou lehčí stavební mechanizaci. Na trhu fungujeme od roku 2001 a naší hlavní výhodou je široká nabídka produktů a služeb v oblasti stavebníctví a manipulační techniky.


Vibrační stroje a hutnící technika TEKPAC 

Specializujeme se na oblast, v níž i přes značnou ekonomickou náročnost produktů dokážeme našim zákazníkům nabídnout bezkonkurenční ekonomicky vyváženou nabídku.

Díky naší přímé provázanosti s firmou TEKPAC, která je výrobcem nabízených produktů, můžeme svým zákazníkům garantovat nejen rychlou dodávku strojů včetně finančního servisu, ale i rychlé dodávky náhradních dílů a profesionální přístup našich školených zaměstnanců. Také vám můžeme garantovat nadstandardní přístup k řešení Vašich potřeb a pružnou reakci k vyřízení každého Vašeho požadavku. Jak jsme se sami přesvědčili jsou výrobky firmy TEKPAC jedinečné svými vlastnostmi, bezporuchovostí a dlouhou životností. Jsme přesvědčeni, že i Vaší společnosti můžeme nabídnout špičkovou techniku firmy, která je ve svém oboru jedničkou na asijském trhu.

Široká paleta námi nabízených vibračních strojů dovolí každému potenciálnímu klientovi vybrat si ten nejvhodnější výrobek uspokojující jeho potřeby. Nabízíme kvalitní stroje a zajišťujeme rychlý záruční i pozáruční servis s dostatkem náhradních dílů.

Představujeme Vám výrobky, kde kvalita je nesrovnatelně vyšší než cena produktu. Dobré skladové zásoby zajišťují okamžité dodání vybraného stroje přímo do vaší společnosti. Záruční i pozáruční servis je zajištěn. Současně s prodejem produktů vám nabízíme specializovanou poradenskou službu, odzkoušení technologie a případné zapůjčení výrobků. S našimi stroji dosáhnete nejnižších nákladů a dobrých výsledků. S námi se nanadřete!!!


Aktuality

Výprodej stavební mechanizace ZIMA 2019
22.11.2019
Vážení zákazníci, využijte zimní akční nabídku na razantně slevněné skladové modely a nakupte na novou sezónu výhodně již nyní.
Obchodní sdělení - změna/doplnění sortimentu
01.05.2019
Ukončení výroby motorů SUBARU-ROBIN!

Nejprodávanější

Vibrační deska TEKPAC MS100-4

Cena: 27 999,40 Kč s DPH
DPH: 21%

řezný kotouč 115 mm, 4.5" univerzální

Původní cena: 0,- Kč s DPH
Cena po slevě: 0,- Kč s DPH
DPH: 21%

Lanko pojezdu MS125/160

Cena: 1 437,48 Kč s DPH
DPH: 21%

© 2010 Vibrační desky, všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v eline.cz.

Doporučené odkazy:   dětské zbožíwebdesign ostravaCentrální vysavačeDětská obuvgastro zařízení